Evlakuyumculuk.com.tr, kuyumculuk sektöründe bir katalog görevi gören altın takı sitelerinin başında gelen Evlakuyumculuk.com.tr’nin toptan satış bölümüdür. Evlakuyumculuk.com.tr üzerinden beğenilen altın takıları görmek ve satın almak isteyenler, tanıdıkları kuyumculardan ürünlerimizi talep etmektedir. Ayrıca kuyumcular, vitrinlerinde sergilemek için beğendikleri farklı ürünleri satın almak amacıyla da bizimle iletişime geçmektedir.

22 ayar altın bilezik ve sarrafiye dışındaki ürünleri toptan satın almak isteyen kuyumcular, iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak istedikleri ürünleri toptan fiyatlarla satın alabilirler. Ödemeler havale veya has altınla yapılabilmektedir. Havalelerde, ödemenin yapıldığı anda geçerli olan altın kuru üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Kapalıçarşı’da çalıştığınız sarraf veya toptancıya sipariş tutarı kadar has altın karşılığında paketiniz teslim edilebilmektedir.

Toptan altın satışlarında iptal ve iade hizmeti bulunmamaktadır. Ancak üründe bir kusur olması durumunda değişim yapılmaktadır. Toptan satışlarda sitede perakende satışa yönelik düzenlenen kampanyalar geçerli değildir. Sistem tarafından oluşturulan kampanya indirimleri, sipariş tutarına eklenerek ödeme alınmaktadır.

Toptan altın takı satış fiyatları milyem bazlı olarak hesaplanmaktadır. Toptan satışlarda ürünle birlikte mücevher kutusu ve sertifika verilmemektedir. Stoklarda hazırda bulunmayan ve üretilmesi gereken ürünlerde gram farkı oluşması durumunda, aradaki fark ödeme bedeline eklenmektedir. Kargo ve teslimat ücretleri alıcıya aittir.

Sitemiz üzerinden toptan satış sistemimiz bulunmaktadır. Kuyumcular, başvuruları sonucunda kullanıcı adı ve şifre oluşturarak toptan fiyatlardan doğrudan sipariş verebilmektedir.

Bu sistem sadece kuyumcular tarafından kullanılabilmektedir.